Medipol İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü

Ödüller

Ödüller

Biz; birlikte öğrenen, birlikte öğreten ve birlikte gelişen büyük Medipol Ailesi’yiz.

“Yılın İtibarlısı” Medipol

“Yılın İtibarlısı” Medipol

The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri kapsamında “Yılın İtibarlısı” seçildik.

Pazarlama sektörünün önemli referans kaynaklarından biri olan The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde, 70’ten fazla kategoride öne çıkan markalar halk oylamasıyla “Yılın İtibarlısı” ödülünün sahibi oldular.

Marketing Türkiye ve Akademetre işbirliğiyle bu yıl onuncusu düzenlenen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde”, “Özel Sağlık Kurumları” kategorisinde “Yılın İtibarlısı” ödülüne layık görüldük. İş dünyasının en başarılı şirketlerinin tepe yöneticilerini bir araya getiren gecede kurumumuz adına ödülü, Medipol Sağlık Grubu İşletme Direktör Yardımcımız Sn. Dr. Uygar Üstün aldı.

Medipol’e 3 Ödül Birden

Medipol’e 3 Ödül Birden

Secretcv tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen İK’nın Yıldızları Ödülleri’nde, 3 ödülün sahibi olduk.

Türkiye’nin ikinci yüzyılında sektöre yeni bir bakış açısı getiren, çalışanlarına ve adaylara verdiği değerle başarılarını pekiştiren firmaların seçildiği törende kazandığımız ödülleri, kurumumuz adına Medipol İnsan Kaynakları Sağlık Grubu Koordinatörümüz Serkan Aydemir aldı.

Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü ve İlan Şampiyonu

Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü ve İlan Şampiyonu

İş dünyasının en prestijli ödülleri olarak bilinen ‘Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri’ sahiplerini buldu. Geleneksel olarak her yıl gerçekleşen ve bu yıl 23. kez düzenlenen gecede Medipol, iki ödüle layık görüldü.

Türkiye’nin en büyük online istihdam platformlarından kariyer.net tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri’nde” firmalar; aday başvurularına yüzde yüz geri dönüş yapma, en yüksek istihdam ve en fazla başvuru alma kriterleri üzerinden değerlendirildi.

Kariyer.net platformunda bulunan 30 bini aşkın firmanın değerlendirdiği 22. ve 23. dönem “Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri’nde” kazandığımız ödüller, Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü İşe Alım Müdürlüğü ekibimiz tarafından Bomonti Avlu’da gerçekleşen törende alındı.

SECRETCV İnsan Kaynakları Yıldızı Ödülü

SECRETCV İnsan Kaynakları Yıldızı Ödülü

Bu yıl 5’incisi düzenlenen SECRET CV ‘İK’nın Yıldızları Ödülleri’nde Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu iki ödüle layık görüldü.

İstanbul’da bu yıl 5’incisi düzenlenen SECRET CV ödül töreninde 2022 yılının sektörde başarılı işlere imza atan kurumları ödüllendirildi. Yapılan açıklamaya göre, sektöre yeni bir bakış açısı getiren, bir işveren markası haline gelen, çalışanlarına ve adaylara verdiği değer ile başarılarını pekiştiren firmaların seçildiği törende Medipol ‘İK’nın Yıldızları Ödülleri’ne layık görüldü. Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü ekibinin katıldığı törende ‘Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’ ve ‘Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’ 2 farklı ödül kazandı.

Medipol’e ulusal ve uluslararası arenada 3 ödül

Medipol’e ulusal ve uluslararası arenada 3 ödül

Medipol Sağlık Grubu, aynı hafta içinde hem Türkiye’de hem Azerbaycan’da yılın sağlık markası seçildi. İstanbul’da 19 Kasım gecesi gerçekleşen 5’inci Türkiye Altın Marka Ödüllerinde, Medipol Sağlık Grubu halkın oylarıyla 4’üncü kez ‘Yılın Sağlık Markası’ ödülüne layık görüldü. Sanat, spor ve iş dünyasını bir araya getiren organizasyonda Medipol Sağlık Grubu adına ödülü Medipol Mega Üniversite Hastanesi Medikal Direktörü Prof. Dr. Orhan Gazi Yiğitbaşı aldı. Ödül töreni konuşmasında ödülün kendileri için büyük bir gurur kaynağı olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Yiğitbaşı, “Medipol Sağlık Grubu olarak 8 bin çalışanımız ve 10 farklı hastanemiz ile senede 1 milyona yakın şifa eli uzatıyoruz. Bununla da kalmıyoruz yaklaşık 125 farklı ülkeden yılda 30-35 bin yabancı hastaya da hizmet sunuyoruz. Bu açıdan pandemi ile mücadelede kesintisiz bir şekilde yer aldık ve almaya devam ediyoruz. Çalışmalarımızın ödüllerle onurlandırılması hem şahsım adına hem de hastanemiz adına çok büyük bir gurur” ifadelerini kullandı.

AZERBAYCAN’DAN 2 PRESTİJLİ ÖDÜL

Medipol Sağlık Grubu, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de 21 Kasım gecesi gerçekleşen Global Health Awards (Global Sağlık Ödülleri) töreninden ise 2 ödülle döndü. Dünyanın birçok noktasından sağlık kuruluşu ve doktorların katıldığı gecede ‘En İyi Uluslararası Sağlık Grubu’ ödülünü Medipol Sağlık Grubu adına Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu Kurumsal Pazarlama ve Uluslararası Hasta Hizmetleri Koordinatörü Uygar Üstün aldı. Gecenin en önemli ödüllerinden biri olan ‘Yılın En İtibarlı Beyin Cerrahı’ ödülüne ise Medipol Üniversitesi Parkinson Hastalığı ve Hareket Bozuklukları Merkezi (PARMER), Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Ali Zırh layık görüldü.