İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü

Medipol Akademi ile yeteneklerinizi keşfedecek, eğitimlerle gelişiminizi ve kariyer yolculuğunuzu destekleyeceğiz.

Medipol Akademi’de Neler Var?

Kariyer Gelişimi Merkezi

Çalışanlara, uzman insan kaynakları kadrosuyla grup bünyesinde terfi edebileceği, geçiş yapabileceği ve yetkinliğinin uygun olduğu bölümler hakkında detaylı bilgiler alabileceği, bölüm işleyişini ve kişilik analizleri sonucunda bölüm gereksinimlerini danışabileceği bir danışma merkezidir.

Genç Yetenek Programı

Lisans son sınıf, yüksek lisans veya doktora öğrencisi; yeni mezun ya da en fazla 1 yıllık iş tecrübesi olan tüm adayların aktif olarak katılım sağlayabileceği ve değerlendirme merkezi kriterlerine tabi tutulacağı ve kriterleri tamamlayan adaylar arasından yapılacak seçimle en uygun alana istihdam sağlanacağı programdır.

Yetenek Yönetimi Merkezi

Medipol’de Yetenek Yönetimi, farklı kademelerde üstlendiği görevlerde başarılarını kanıtlamış, kurumumuzda nitelikli pozisyonlarda yer alabilecek çalışanlarımızın belirlenmesi ve geliştirilmesi sürecidir.

Kurumsal Rehberlik Merkezi

Kurumsal rehberlik merkezi, çalışanların gelişimine katkıda bulunmak, problemlerin tespit ve çözümüne yardım etmek amacıyla, çeşitli bilimsel yöntem ve tekniklerin kullanıldığı, iş birliği ve güvene dayanan profesyonel bir danışma (rehberlik) sürecidir.

Yeni Nesil Öğrenme Platformu

Yeni nesil öğrenme platformu, alanında uzman kişilerle, kurum çalışanlarının onlarca farklı becerisini geliştirmek için tasarlanmıştır. 7500’den fazla içeriğin yer aldığı katalogda yaklaşık 780 eğitim paketi bulunmaktadır.

Medipol YEP

Yönetici pozisyonunda personel kazandırmak için verilen çeşitli eğitim ve değerlendirme süreçlerinin tamamını “Management Trainee” olarak adlandırmaktadır. Türkçe karşılığı yönetim stajyeri anlamına gelmektedir.

Medipol C

Sporun, sanatın, yardımlaşmanın ve daha birçok aktivitenin yapılacağı ve yapılacak olan aktivitelerin çalışanlarımızın iş birliği ile daha verimli ve keyifli hale gelmesi amaçlanan yeni nesil platformdur.

Medipol C Kulüpleri: Sosyal Projeler Kulübü, Kültür Sanat Kulübü, Gezginler Kulübü, Spor Kulübü, E-Spor Kulübü, Avantajlar Kulübü, Kitap Kulübü